Producent tekstyliów domowych

 
 
   Nasz Asortyment
 
 
POŚCIELE
 
 
 
RĘCZNIKI
 
 
 
KOCE
 
 
 
ŚCIERKI
 
 
PODUSZKI
PRZEŚCIERADŁA
NARZUTY
ZESTAWY KUCHENNE

 

 
    DLA DZIECI
Tekstylia inspirowane dziecięcą fantazją.

Zafascynowani światem bajek i dziecięcą fantazją od lat oferujemy tekstylia, które pokój najmłodszych przemieniają w krainę pełną kreskówkowych postaci. Nasze produkty spełniają najwyższe kryteria jakościowe - pozbawione są substancji szkodliwych czego dowodem jest Certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Gwarancje bezpieczeństwa i trwałości tekstyliów licencyjnych zapewnia też stały nadzór międzynarodowych koncernów m.in. Disney czy Marvel.
 
 
ZOBACZ KATALOG
 
 
 
    DLA DOMU
Tekstylia nadające wnętrzom charakteru.

Dbamy o to, by nasze produkty nadawały charakteru wnętrzom, mając na uwadze różne style w jakich są urządzone. Wysokie walory estetyczne połączone z certyfikowaną jakością materiałów daje gwarancję trwałości naszych tekstyliów.

Naszą przewagą jest własny zespół kreatywnych grafików, który doskonale zna potrzeby konsumentów i trendy rynkowe, dzięki czemu nasze tekstylia wyróżniają się bogatym i oryginalnym wzornictwem.

Największą naszą satysfakcją jest uznanie na rynku, pozytywne opinie naszych klientów i miliony sprzedanych produktów.
 
ZOBACZ KATALOGI
 
 

FARO Home

RUBIO COSTA

VALENTINI
 
 
 
 
   HoReCa
Tekstylia hotelowe.
 
Zaopatrujemy m.in. hotele, pensjonaty, biura czy instytyucje publiczne w tekstylia wyposażenia wnętrz. Wykonujemy indywidualne znakowanie zgodnie z zamówieniem klienta.
 
 
 
ZOBACZ KATALOG
 
 
 

Producent pościeli 

Faro to krakowski producent pościeli dziecięcej wysokiej jakości. Firma działa już od ponad dwudziestu lat i jest niekwestionowanym liderem na rynku tekstyliów domowych. Tworzymy piękne pościele dla dzieci i młodzieży na licencji takich firm jak: Marvel, Mattel, The Smurfs, DreamWork's czy Disney. W naszej bogatej ofercie znajduje się ponad dwa tysiące różnorodnych produktów, z których każdy, nawet najbardziej wymagający mały klient, wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Jako producent pościeli dziecięcej tworzymy nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe i sprawdzone wyroby. Projektujemy także specjalne kolekcje na indywidualne życzenie klientów. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupów w naszym sklepie. 

 

Producent ręczników

Wyroby naszej firmy doceniane są również na rynku zagranicznym i jako prestiżowy producent kocy oraz producent ręczników, bierzemy udział w międzynarodowych targach, współpracując z zagranicznymi dystrybutorami. Naszą domeną jest szybkie reagowanie na potrzeby rynku, dlatego śledzimy i nieustannie kierujemy się światowymi trendami, by sprostać potrzebom naszych wyjątkowych klientów. Zapraszamy Państwa do naszego unikalnego świata, a jesteśmy przekonani, że wybiorą Państwo coś specjalnie dla siebie.

 

Producent koców

Jako czołowy producent kocy na rynku oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Jesteśmy polską firmą, działającą w branży od 20 lat. Nasz szeroki asortyment zawiera również pościele, poduszki, narzuty, prześcieradła, ręczniki, ścierki oraz zestawy kuchenne. Będąc firmą z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniających się w tej dziedzinie potrzeb. Oprócz stale rozwijającej się oferty cenimy także Państwa wyjątkowość. Z myślą o tym, produkujemy także indywidualne kolekcje zgodne z Państwa wytycznymi. Jeśli zastanawiali się Państwo, czym powinien się cechować najlepszy producent ręczników, to oprócz wyrobionej na rynku marki powinna go także wyróżniać elastyczność. Tworzymy nasze produkty również z myślą o najmłodszych i posiadamy licencje m.in. Disney, Marvel, Mattel. Służymy klientom indywidualnym i biznesowym, a oprócz sklepu stacjonarnego, prowadzimy również sklep internetowy, skąd mogą Państwo wygodnie zamówić interesujące pozycje z domowego zacisza.

 
 
 
Zachęcamy do współpracy!