Producent ręczników i kocy

   Nasz Asortyment

  • POŚCIELE
  • NARZUTY
  • KOCE
  • ŚCIERKI
  • PODUSZKI
  • PRZEŚCIERADŁA
  • RĘCZNIKI
  • ZESTAWY KUCHENNE

Producent kocy

Jako czołowy producent kocy na rynku oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Jesteśmy polską firmą, działającą w branży od 20 lat. Nasz szeroki asortyment zawiera również pościele, poduszki, narzuty, prześcieradła, ręczniki, ścierki oraz zestawy kuchenne. Będąc firmą z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniających się w tej dziedzinie potrzeb. Oprócz stale rozwijającej się oferty cenimy także Państwa wyjątkowość. Z myślą o tym, produkujemy także indywidualne kolekcje zgodne z Państwa wytycznymi. Jeśli zastanawiali się Państwo, czym powinien się cechować najlepszy producent ręczników, to oprócz wyrobionej na rynku marki powinna go także wyróżniać elastyczność. Tworzymy nasze produkty również z myślą o najmłodszych i posiadamy licencje m.in. Disney, Marvel, Mattel. Służymy klientom indywidualnym i biznesowym, a oprócz sklepu stacjonarnego, prowadzimy również sklep internetowy, skąd mogą Państwo wygodnie zamówić interesujące pozycje z domowego zacisza.

Producent ręczników

Wyroby naszej firmy doceniane są również na rynku zagranicznym i jako prestiżowy producent kocy oraz producent ręczników, bierzemy udział w międzynarodowych targach, współpracując z zagranicznymi dystrybutorami. Naszą domeną jest szybkie reagowanie na potrzeby rynku, dlatego śledzimy i nieustannie kierujemy się światowymi trendami, by sprostać potrzebom naszych wyjątkowych klientów. Zapraszamy Państwa do naszego unikalnego świata, a jesteśmy przekonani, że wybiorą Państwo coś specjalnie dla siebie.


    DLA DZIECI

Tekstylia inspirowane dziecięcą fantazją.

Zafascynowani światem bajek i dziecięcą fantazją od lat oferujemy tekstylia, które pokój najmłodszych przemieniają w krainę pełną kreskówkowych postaci. Nasze produkty spełniają najwyższe kryteria jakościowe - pozbawione są substancji szkodliwych czego dowodem jest Certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Gwarancje bezpieczeństwa i trwałości tekstyliów licencyjnych zapewnia też stały nadzór międzynarodowych koncernów m.in. Disney czy Marvel.

ZOBACZ KATALOG

NASZ E-SKLEP

    DLA DOMU

Tekstylia nadające wnętrzom charakteru.


Dbamy o to, by nasze produkty nadawały charakteru wnętrzom, mając na uwadze różne style w jakich są urządzone. Wysokie walory estetyczne połączone z certyfikowaną jakością materiałów daje gwarancję trwałości naszych tekstyliów.

Naszą przewagą jest własny zespół kreatywnych grafików, który doskonale zna potrzeby konsumentów i trendy rynkowe, dzięki czemu nasze tekstylia wyróżniają się bogatym i oryginalnym wzornictwem.

Największą naszą satysfakcją jest uznanie na rynku, pozytywne opinie naszych klientów i miliony sprzedanych produktów.

ZOBACZ KATALOGI


FARO Home

RUBIO COSTA

VALENTINI

 

NASZ E-SKLEP

   HoReCa


Zaopatrujemy m.in. hotele, pensjonaty, biura czy instytyucje publiczne w tekstylia wyposażenia wnętrz. Wykonujemy indywidualne znakowanie zgodnie z zamówieniem klienta.

ZOBACZ KATALOG

NASZ E-SKLEP

Zachęcamy do współpracy!