Aktualności

Konkurs na Facebooku


REGULAMIN KONKURSU NA FACEBOOKU

„Wybierz swoją pościel WILD” 18.07.2016

 

 1. Organizatorem konkursu jest firma: FARO Spółka Jawna S. Zieliński, K. Putanowicz
  z siedzibą: ul. Rydlówka 9, 30-363 Kraków.
 2. Konkurs trwa w dniach 18.07.2016 - 25.07.2016 do godz. 23:59
 3. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe:

Polub post konkursowy i napisz, która z pościeli na zdjęciu najbardziej Ci się podoba i dlaczego a ta właśnie pościel może trafić do Ciebie. Najfajniejszy komentarz wygrywa jeden komplet pościeli.

 1. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
 2. Nagrodę w postaci kompletu wybranej pościeli WILD otrzyma jeden uczestnik konkursu (wybrany zostanie najciekawszy komentarz).
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku firmy Faro w dniu 26.07.2016.
 4. Nagroda obejmuje: 1 komplet pościeli z nowej kolekcji WILD.
 5. Przewiduje się nagrody dodatkowe w postaci 5 szt. ręczników plażowych 70x140 licencyjnych jeśli liczba aktywnych uczestników pod postem konkursowym przekroczy liczbę 450.
 6. Nagrodzony Uczestnik Konkursu jest zobowiązany podać swoje dane osobowe niezbędne do wydania nagrody, tj.: imię, nazwisko, ulicę, numer domu/lokalu, kod pocztowy, miejscowość, najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od momentu poinformowania go o przyznaniu nagrody. Uczestnik Konkursu, powiadomiony o wygranej powinien wysłać dane adresowe do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej na FB FARO. Jednocześnie Zwycięzca wyraża zgodę na opublikowanie wyników Konkursu na stronie internetowej oraz Facebooku firmy Faro wraz z podaniem jego imienia, nazwiska.
 7. Organizator zobowiązuje się do wysłania nagrody za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej do 14 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.

 


link: