Aktualności

A Ty jak kibicujesz naszym?


REGULAMIN KONKURSU NA FACEBOOKU

„A Ty jak kibicujesz naszym?” 12.06.2016

 

 1. Organizatorem konkursu jest firma: FARO Spółka Jawna S. Zieliński, K. Putanowicz
  z siedzibą: ul. Rydlówka 9, 30-363 Kraków.
 2. Konkurs trwa w dniach 12.06.2016 - 13.06.2016 do godz. 23:59
 3. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe:

Zrób zdjęcie jak Ty i Twoja rodzina lub przyjaciele kibicujecie Polskiej drużynie podczas pierwszego meczu 12 czerwca (godz. 18.00) w Nicei : Polska z Irlandią Północną. Wklej zdjęcie pod postem konkursowym na FB.

 1. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
 2. Nagrodę w postaci akcesoriów piłkarskich zdobędzie 9 uczestników konkursu (wybrane zostaną najlepiej wykonane oraz najciekawsze zdjęcia).
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku firmy Faro w dniu 14.06.2016.
 4. Nagroda obejmuje: 3 komplety pościeli z piłką nożną z napisem Polska, 3 szt. ręcznika plażowego z napisem Polska oraz 3 szt. poduszki 40x40 cm z napisem Polska.
 5. Nagrodzony Uczestnik Konkursu jest zobowiązany podać swoje dane osobowe niezbędne do wydania nagrody, tj.: imię, nazwisko, ulicę, numer domu/lokalu, kod pocztowy, miejscowość, najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od momentu poinformowania go o przyznaniu nagrody. Uczestnik Konkursu, powiadomiony o wygranej powinien wysłać dane adresowe do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej na FB FARO. Jednocześnie Zwycięzca wyraża zgodę na opublikowanie wyników Konkursu na stronie internetowej oraz Facebooku firmy Faro wraz z podaniem jego imienia, nazwiska.
 6. Organizator zobowiązuje się do wysłania nagrody za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej do 14 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.
 7. Dodatkowe informację: Konkurs jest konkursem z dziedziny sztuki, w której wykorzystane zostaną techniki fotograficzne.

 

 


link: