Aktualności

KONKURS "DZIEŃ KOBIET 2016"


REGULAMIN KONKURSU NA FACEBOOKU

„Dzień kobiet 2016”

 

 1. Organizatorem konkursu jest firma: FARO Spółka Jawna S. Zieliński, K. Putanowicz
  z siedzibą: ul. Rydlówka 9, 30-363 Kraków.
 2. Konkurs trwa w dniach 08.03.2016-09.03.2016 do godz. 12:00.
 3. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić Fanpage firmy FARO Spółka Jawna S. Zieliński, K. Putanowicz  i wykonać zadanie konkursowe:Wejść na stronę www.sklep.faro.com.pl , wybrać pościel, która Wam się podoba, wkleić link do komentarza i napisać dlaczego pod tą właśnie pościelą chciałybyście spać!?
 5. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
 6. Nagrodę w postaci zestawu gadżetów otrzyma 10 z uczestników konkursu.
 7. Nagrody w postaci zestawów dodatkowych otrzymają Panie (10 osób), które wpisały się pod postem konkursowym na funpage’u Facebook FARO.
 8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku firmy Faro w dniu 09.03.2016.
 9. Nagroda obejmuje zestaw gadżetów: Ręcznik z haftem, zestaw kosmetyków Farmona, smycz firmowa z motywem łowickim, magiczny ręczniczek FARO, długopis.
 10. Nagrodzony Uczestnik Konkursu jest zobowiązany podać swoje dane osobowe niezbędne do wydania nagrody, tj.: imię, nazwisko, ulicę, numer domu/lokalu, kod pocztowy, miejscowość, najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od momentu poinformowania go o przyznaniu nagrody. Uczestnik Konkursu, powiadomiony o wygranej powinien wysłać dane adresowe do wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej na FB FARO. Jednocześnie Zwycięzca wyraża zgodę na opublikowanie wyników Konkursu na stronie internetowej oraz Facebooku firmy Faro wraz z podaniem jego imienia, nazwiska.
 11. Organizator zobowiązuje się do wysłania nagrody za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej do 14 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.

 


link: