Kilka słów o nas..

Jesteśmy krakowską firmą z branży tekstyliów domowych, która istnieje na rynku blisko 30 lat. Od początku stawialiśmy na produkty wysokiej jakości, solidnie wykonane o niebanalnym wzornictwie. Poszukiwania tego typu asortymentu bardzo szybko zaprowadziły nas na zagraniczne rynki w Turcji i Portugalii, skąd jako importer zaczęliśmy sprowadzać coraz szerszy asortyment wypełniający nasze magazyny i wnętrza naszych Klientów. Pościele, ręczniki, koce, narzuty, ścierki, obrusy, szlafroki, tkaniny hotelowe, kołdry, poduszki… Zróżnicowana oferta już w pierwszych latach dała nam pozycję lidera na rynku, którą nieprzerwanie staramy się pielęgnować.

Naszą przygodę z licencją zaczęliśmy w 2005 roku nieśmiałym kontraktem z firmą Disney. Podążaliśmy za nim jak Alicja za białym królikiem, aż na dobre rozgościliśmy się w magicznym świecie bajek. To były niesamowicie intensywny czas, który zaowocował nawiązaniem wielu nowych kontaktów i kontraktów. Rozpoczęliśmy współpracę z największymi sieciami handlowymi w Polsce. Obecnie mamy na swoim koncie kontrakty z najbardziej znanymi marketami: Biedronka, Carrefour, Tesco, Kaufland, Netto, Pepco… a ta lista stale się powiększa.

Potem otworzyły się granice, a wraz z nimi nowe możliwości sprzedaży na zagranicznych rynkach. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku tekstylnym. A to dopiero początek, bo stale się rozwijamy!

Od czasu debiutu na rynku licencyjnym rozszerzaliśmy swoje portfolio systematycznie o nowe postaci, a obecnie w naszym zespole (oprócz ponad pięćdziesięciu pracowników) jest blisko 240 bohaterów! Wyspecjalizowaliśmy się w branży licencyjnej, dlatego szukając nowych wyzwań podjęliśmy się powiększenia naszej oferty o produkty z kategorii HoReCa.

Przez lata działalności nasz profil spoważniał i ewoluował – kreujemy nowe trendy, projektujemy specjalne kolekcje zgodne z indywidualnymi wytycznymi Klientów… Systematycznie bierzemy udział w międzynarodowych targach branżowych, podczas których nawiązujemy nowe kontakty biznesowe i poznajemy potrzeby rynku tekstylnego. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowinkami. Podczas wprowadzania nowości do swojej oferty, zawsze kierujemy się światowymi trendami, by sypialnie i łazienki naszych Klientów były modne i jeszcze bardziej atrakcyjne.

.

.

Nasza praca to dla nas pasja, dlatego z uśmiechem patrzymy w przyszłość – wiemy, że jeszcze wiele wyzwań przed nami, ale jak mawia nasz szef: „kochamy się w pościeli”, więc nic nam nie straszne.

.
Certyfikaty i osiągniecia

.