Krajowa sprzedaż hurtowa i detaliczna

Radosław Kolbusz

Regionalny Kierownik Sprzedaży

(region A)

+48 662 11 00 70

r.kolbusz@faro.com.pl

Urszula Wojciechowska

Regionalny Kierownik Sprzedaży

(region B)

+48 662 11 00 69

u.wojciechowska@faro.com.pl

Janusz Janczur

Regionalny Kierownik Sprzedaży

(region C)

+48 602 11 57 94

j.janczur@faro.com.pl

Barbara Kalinowska

Key Account Manager

+48 12 255 50 25
+48 662 110 064
horeca@faro.com.pl

 

Jadwiga Warachim

Specjalista ds. sprzedaży

+48 12 255 50 22

+48 608 653 829

ecommerce@faro.com.pl

 

Mateusz Balicki

Zapytania ofertowe

+48 602 115 795

tekstylia@faro.com.pl

Stacjonarny Sklep Firmowy

u. Kościuszki 38,

30-105 Kraków

+48 12 421 86 82

sklep.kosciuszki@faro.com.pl

Andrzej Smaluch

Dyrektor Handlowy

+48 12 255 50 26

+48 602 213 223

handlowy@faro.com.pl

Rynek sprzedaży sieciowej

Patrycja Zasadni

Specjalista ds. Sprzedaży Sieciowej

+48 12 255 50 30

markety@faro.com.pl

Bogusław Ruzik

Dyrektor ds. Sprzedaży Sieciowej

+48 12 255 50 30

+48 662 275 400

b.ruzik@faro.com.pl

Sprzedaż zagraniczna

Paulina Wnuk

Export Manager

+48 664 116 351

export@faro.com.pl

Dmitry Kharchenko

Export Specialist

+48 662 110 063

export@faro.com.pl

Justyna Plata

Export Specialist

+48 12 255 50 77

export@faro.com.pl